Polikarbonatinių šiltnamių privalumai

Polikarbonato šiltnamių pranašumas didelis, todėl jie - populiariausi

· Prekės sodui

Polikarbonatinių šiltnamių privalumai yra didesni lyginant juos su dengtais plėvele ar įstiklintais – stikliniais. Prieš kurį laiką rinkoje atsiradę polikarbonatiniai šiltnamiai pelnė daržininkų simpatijas – neretas susigundė jais pakeisti savo senuosius stiklinius ar plėvele dengtus šiltnamius. Kai kurie, įsitikinę, kaip šauniai juose auga mėgiamos daržovės, savo kiemuose įkurdino net ne po vieną tokį šiltnamį. Taigi, iš kur tas susižavėjimas? Kas lemia, jog polikarbonatiniai šiltnamiai tokie paklausūs? Galimybė įsigyti šiltnamį pigiau? Vilioja informacija, kad polikarbonatiniai šiltnamiai surenkami? O gal tai, kad tvirti šiltnamiai ir tarnauja ilgiausiai?

Polikarbonatinių šiltnamių privalumai

polikarbonatinių šiltnamių privalumai

Kodėl polikarbonatinis šiltnamis pasiteisins?

PUIKI ŠILUMOS IZOLIACIJA

Polikarbonatinę dangą turintys šiltnamiai pasižymi pavydėtina šilumos izoliacija, o tai reiškia, kad atvėsus orams, ypač naktimis, jame kur kas geriau išsilaikys šiluma, tad augalams teks mažesnis temperatūrų skirtumas. Geresnė šilumos izoliacija prisideda ir prie ankstyvesnio derliaus, taip pat suteikia sąlygas derliumi mėgautis ilgiau.

Naudinga pasidomėti:

TVIRTUMAS IR ATSPARUMAS

Polikarbonatiniai šiltnamiai žavi stiprumu, jie atlaiko tokį mechaninį poveikį kaip įbrėžimai, smūgiai ir pan. Palyginti su stikliniais ar plėvele dengtais šiltnamiais, tai patvarumo, atsparumo smūgiams kontekste Buksvarus.lt polikarbonatiniai šiltnamiai neabejotinai skina laurus. Be to, plėvele dengtuose šiltnamiuose nesumontuosite automatinio stoglangio tinkamos temperatūros palaikymui šiltnamyje.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Pastatę savo kieme polikarbonatinę dangą turintį šiltnamį naujo šiltnamio pirkimą galėsite pamiršti maždaug dešimtmečiui ar dar ilgiau! Polikarbonato danga yra labai tvirta, atspari mechaniniam ir atmosferiniam poveikiui, ilgai išlaiko funkcionalumą, todėl tai bus ilgalaikė investicija. Tad tvirti šiltnamiai tampa tikru traukos objektu sodininkams. Plėvelės šiltnamius tenka surinkti ir išrinkti, gal todėl jie kasmet tampa vis trapesniais. Todėl surenkami siltnamiai iš polikarbonato nukonkuruoja visus šiuo metu esamus šiltnamių modelius.

NESIKAUPIA KONDENSATAS

Viena didžiausių plėvele dengtų šiltnamių problemų yra besikaupiantis ir ant augalų lašantis ar net varvantis kondensatas. Beje, būtent jis yra kai kurių augalų ligų priežastis. Tad štai, įsigiję polikarbonatinį šiltnamį kondensato problemą pamiršite!

APSAUGA NUO UV SPINDULIŲ

Rinkitės apsaugą nuo ultravioletinių spindulių turinčius polikarbonatinius šiltnamius ir užtikrinkite savo augalams dar geresnes sąlygas. Žinome, jog daržovės, uogos mėgaujasi saulės spinduliais, šiluma, bet štai UV spinduliai patinka toli gražu ne visiems. Tad tokią apsaugą turinti polikarbonatinė danga tikrai demonstruos privalumus.

PRIEŠNUODIS ŠALNOMS

Jei polikarbonato danga yra storesnė, tai ji suteiks augalams patikimą apsaugą nuo nedidelio (maždaug iki –5 ar vos daugiau laipsnių) šalčio!

Į ką atkreipti dėmesį renkantis polikarbonatinį šiltnamį?

Polikarbonatiniai šiltnamiai atkeliauja iš Rusijos, Baltarusijos (Baltarusiski), yra gaminamų Lietuvoje. Natūralu, kad kai yra didelė pasiūla, paprastai yra kokybiškų ir prastesne kokybe pasižyminčių prekių. Tad kaip atskirti, ar polikarbonatinė danga nėra prastos kokybės?

Atkreipkite dėmesį, kad dangos paviršius neturėtų įbrėžimų ar kitų pažeidimų – jis turi būti lygus, neturėti jokių oro burbuliukų, įdaužų, skilimų ir pan.

Visos lakštų briaunos turi būti lygios, stačios, neturėti net menkiausių bangelių.

Įsigiję kokybišką šiltnamį neabejotinai mėgausitės auginimo malonumu! Svarbu atkreipti dėmesį, kad šiltnamiai su plėvele tik pradžioje pareikalauja nedidelių išlaidų. Pradėjus skaičiuoti sezonus ir išlaidas per juos galima drąsiai teigti, kad polikarbonatiniai šiltnamiai yra geriausias pasirinkimas kiekvienam sodininkui.

Straipsnis panaudotas iš Polikarbonatinių šiltnamių privalumai - Buksvarus.lt

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly