Kokybiškas polikarbonatinis šiltnamis lemia gausų derlių

 

Polikarbonatiniai šiltnamiai beiveik užvaldė kiekvieno sodininko daržą. Štai kodėl geriausi polikarbonatiniai šiltnamiai privalo stovėti ir Jūsų darže.

· Prekės sodui


Kokybiškas šiltnamis lemia gausų derlių. Pomidorų, agurkų, paprikų ir kitų daržovių parduotuvių lentynose galime rasti visus metus. Tačiau greičiausiai daugelis sutiks, kad tiek kvapu, tiek skoniu jos nė iš tolo neprilygsta toms, kurias skiname iš savo daržo. Tiesa, visgi lietuviškas klimatas ne visai dėkingas šiuo klausimu – dažni lietūs, dideli karščiai, permainingi orai ir kartais per anksti užklumpantis ruduo neretai sutrukdo gauti maksimalų derlių. Tad polikarbonatiniai šiltnamiai – tobulas ir geriausias variantas tiems, kurie nori mėgautis derliumi gausiau ir ilgiau. Negana to, jei polikarbonatinis šiltnamis šildomas, jis bus puiki vieta auginti daigus, kurie namuose paprastai pavasarį užima visas palanges.

Jei susigundėte įsigyti naują šiltnamį, neabejotinai imsite svarstyti, kokį rinktis.

Gerai tai, kas laiko patikrinta? Nevisada!

Esame įpratę girdėti, kadlaiko patikrinti daiktai yra gera sprendimas. Visgi kalbant apie šiltnamius
šiuo klausimu galima ginčytis. Atsigręžę į praeitį pamatytume du dominuojančius šiltnamių tipus – stikliniai ir dengti plėvele. Pastarieji reikalauja mažai investicijų – plėvelė kainuoja palyginti nedaug. Tačiau įvertinkite tai, kad ją keisti reikės kasmet ar kas antrus metus, todėl rezultate suma bus nemaža. Kita vertus, plėvelė imli mechaniniam poveikiui, ilgainiui pagelsta ar pilkėja, praranda skaidrumą. Stiklinis
šiltnamis būtų neblogas variantas, jeigu ne jo trapumas. Stiklas jautrus dideliems vėjams, didelėms apkrovoms, kurių žiemos metu vargu, ar išvengsite. Negana to, stiklu dengtam šiltnamiui reikalingas labai geras pamatas, kas didina ne tik darbų apimtis, tačiau ir išlaidas. Kokia alternatyva? Tikriausiai daugelis patikins, jog šiandien populiariausi ir puikiai vertinami yra polikarbonatiniai šiltnamiai.

Naudinga pasidomėti:

Naujovės daržininkystėje

Iš tiesų tai polikarbonatiniai šiltnamiai jau nėra naujovė, tačiau vis dar atsiranda daug daržininkų pasiryžusių tokius šiltnamius išbandyti tik dabar. Daugelis sako, kad jau seniai norėjo tokį įsigyti, o pagrindiniu stabdančiu veiksniu buvusi kaina. Visgi tikslinga pasverti, kiek kainuoja, pavyzdžiui, plėvelė šiltnamiui, kurią reikia keisti kasmet ar kas antrus metus. Neabejojame, kad galutiniame rezultate laurai
atiteks polikarbonatiniam šiltnamiui, į kurį investuosite dabar, tačiau jo privalumais džiaugsitės mažiausiai dešimtmetį. Ir tokiam šiltnamyje derlius bus geriausias, kas atpirks Jūsų investiciją.

Polikarbonatinis šiltnamis sužavės ir tuo, kad jame nesikaupia kondensatas, jis apsaugo nuo didelių temperatūros svyravimų, kas kai kuriems jautresniems augalams yra labai kenksminga.

Toks šiltnamis itin sparčiai ir lengvai montuojamas. Perkant viskas būna pamatuota ir paruošta, todėl
patiems nereikės daryti sudėtingų veiksmų – tik surinkti. Tam darbui nereikės nė meistrų samdyti – viską lengvai padarysite patys.

Polikarbonatinis šiltnamis atsparus saulės spinduliams ir kitam poveikiu iš aplinkos, jis ilgainiui nepakeičia
nei savo savybių, nei pirminės išvaizdos.